BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 4754026
nr 475 4026
Bordslampfot
metall 1900ca [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 60
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:28:42
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr
900 kr
700 kr
1.100 kr